Aktualności

sobota, 08 czerwiec 2024 03:25

Nyski Wielki Szlem o Puchar Starosty - Mistrzostwa Nysy w Tenisie - piłka pomarańczowa

W szóstej edycji Mistrzostw Nysy w Tenisie o Puchar Starosty w Nyskim Wielkim Szlemie w kategorii - piłka pomarańczowa wygrała Marcelka Miszkiewicz, II miejsce zajął Szymon Dembiec, III miejsce Iga Puczkowska, natomiast IV miejsce wywalczyła Natalia Jankiewicz. Współorganizatorem Turnieju było Starostwo Powiatowe w Nysie. Korty "Stal" przy ulicy Kraszewskiego bezpłatnie udostępniło NTKKF.

Turniej zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Nyska Szkoła  Tenisa.

Gratulujemy, dziękujemy za udział.

Czytany 164 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.