Aktualności

sobota, 08 czerwiec 2024 03:44

Nyski Wielki Szlem o Puchar Starosty - piłka zielona dziewczęta

Dnia 7 czerwca na kortach Stali odbyły się Mistrzostwa Nysy w Tenisie z cyklu Nyski Wielki Szlem o Puchar Starosty. W kategorii - piłka zielona dziewczęta starsze zwyciężyła Gabrysia Komorowska. II miejsce zajęła Otylia Dymek, na III miejscu uplasowała się Tosia Komorowska, natomiast IV miejsce zajęła Amelka Bandurka. Współorganizatorem Turnieju było Starostwo Powiatowe w Nysie, które ufundowało Puchary, dyplomy, medale i drobne upominki. Korty nieodpłatnie udostępniło NTTKKF Metalowiec.

Turniej zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Nyska Szkoła Tenisa,

Gratulujemy uczestnikom

Czytany 302 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.