Aktualności

sobota, 25 maj 2019 11:42

Turniej o Puchar Burmistrza z okazji Dni Nysy

   Dnia 24 maja na kortach "STAL"w Nysie odbył się Turniej Tenisa dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza z okazji Dni Nysy. W turnieju startowało 45 młodych tenisistów. Uczestnicy rywalizowali aż w pięciu kategoriach, począwszy od przedszkolaków, skończywszy na licealistach. Na kortach stawili się uczniowie trenujący na co dzień w Szkole Tenisa "Gem" oraz UKS Nyska Szkoła Tenisa. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom, natomiast na zwycięzców czekały dodatkowo okazałe puchary. Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miasta i Gminy Nysa, który był Współorganizatorem Turnieju. Dziękujemy za przygotowanie i nieodpłatne udostępnienie kortów STAL TKKF METALOWIEC w Nysie. Wyniki Turnieju w załączniku.

Czytany 1524 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.