Aktualności

środa, 29 maj 2019 19:34

Spotkania autorskie z Michałem Filipiakiem w Nysie

    Z okazji Dnia Dziecka naszą szkołę tenisa odwiedził szczególny Gość. 29 maja 2019 roku do Nysy przyjechał Michał Filipiak. Trener, propagator tenisa, jak również autor poczytnych książek dla dzieci, między innymi "Fredzio Jakotaki i świat tenisowych wartości Mariusza Fyrstenberga". Plan dnia był dość napięty, ponieważ oprócz popołudniowego treningu i spotkania z dziećmi i rodzicami, wizyty w Radiu Nysa, Michał Filipiak do południa uczestniczył w zajęciach w Niepublicznej Szkole Podstawowej przy ul. Kościuszki, a także w Przedszkolu Bajkowy Świat. Dzieci podczas spotkań zaznajomiły się z wieloma tenisowymi ciekawostkami, poznały pacynki - bohaterów książek, jak również zapoznały się z zasadami i wartościami, które idą w parze z uprawianiem sportów, w tym tenisa. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, o czym świadczą uśmiechy na ich twarzach.

 

Czytany 541 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2020 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.