Aktualności

sobota, 08 czerwiec 2019 17:52

Nyski Roland Garros za nami

           Pogoda dopisała. Współorganizator i Sponsorzy spisali się na szóstkę z plusem. Korty rewelacyjne. Uśmiech u wszystkich na zakończenie turnieju. U niektórych łzy w trakcie meczy - niekoniecznie wygranych, no ale to jest domena sportów indywidualnych. Tak wyglądał Roland Garros o Puchar Starosty Nyskiego na kortach Stali. Tym razem w Turnieju wystartowało 24 młodych tenisistów. Rywalizowali w czterech kategoriach. Emocji było całe mnóstwo, a mecze zacięte do ostatniej piłki. Dziękujemy Sponsorom za wsparcie finansowe, w tym Restauracji Ukradli Talerze za owocową skrzynkę i pyszne ciasta (sernik pochłonięty został błyskawicznie).

Współorganizatorem Turnieju było Starostwo Powiatowe w Nysie. Sponsorami Turnieju byli: Gmina Nysa, Firmy: Skramet, Mebel-lux, Wibatech, Restauracja "Ukradli Talerze", Fizjoterapia Natalia Bernat, Salon Expert Wojtek L'Oreal, Atelier Urody, Fox Bruk. DZIĘKUJEMY!

Turniej zorganizował UKS Nyska Szkoła Tenisa.

Dziękujemy TKKF "METALOWIEC" za przygotowanie i udostępnienie kortów.

W załączniku klasyfikacja po drugim turnieju.

 

Czytany 1188 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.