sobota, 20 lipiec 2019 18:48

Turniej o Puchar Burmistrza Nysy

Po raz kolejny dzięki młodym tenisistom ożyły korty "STALI" w Nysie. Dnia 20 lipca 2019r. odbył się Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza Nysy. W turnieju wzięło udział 20 uczestników z Nysy, Opola i Głubczyc, którzy byli podzieleni na cztery kategorie wiekowe. Dzieci grały piłką czerwoną, pomarańczową oraz zieloną. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy, a miejsca I- III w każdej kategorii okazałe puchary. Dziękujemy Gminie Nysa za sfinansowanie  Turnieju.

Organizatorem Turnieju był UKS Nyska Szkoła Tenisa oraz Szkoła Tenisa Ziemnego Monika Chudzińska, którzy włączyli się do akcji propagowania aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas wakacji, Współorganizatorem Turnieju była Gmina Nysa.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc przy sędziowaniu oraz zapewnienie uczestnikom komfortowej atmosfery i doping zgodnie z zasadą "fair play".

Dziękujemy TKKF Metalowiec za nieodpłatne udostępnienie kortów przy ulicy Kraszewskiego.

Gratulujemy uczestnikom, którzy mimo upalnej pogody walczyli o każdy punkt - o czym świadczą wyniki pojedynków.

Podsumowanie turnieju w załączniku.

Do zobaczenia na kortach!