sobota, 28 wrzesień 2019 14:49

Znamy zwycięzców II edycji Nyskiego Wielkiego Szlema

W słoneczną wrześniową sobotę 28 września 2019r. zakończyliśmy II edycję Nyskiego Wielkiego Szlema o Puchar Starosty Nyskiego. Współorganizatorem cyklu czterech turniejów, które rozpoczęły się w maju 2019r. było Starostwo Powiatowe w Nysie. Uczestnikom osobiście pogratulował i wręczył okazale puchary Starosta Nyski Pan Andrzej Kruczkiewicz.
Grupa A: I miejsce: Oskar Śliwiński, II miejsce: Michał Kamienik, III miejsce: Marcelka Miszkiewicz,
Grupa B: I miejsce: Miłosz Kurpiel, II miejsce: Kacper Nowacki, III miejsce: Cyprian Lesiak.
Grupa C: I miejsce: Dawid Cieślik, II miejsce: Szymon Hoffman, III miejsce: Wiktor Nałęcz.

Sponsorami cyklu Turniejów byli; Firma SKRAMET, Firma Mebel-Lux, Fizjoterapia Natalia Bernat, Atelier Urody Roksana Pyrka, Firma Fox Bruk, Firma Wibatech, Salon Fryzjerski Wojtek w Nysie oraz Restauracja Ukradli Talerze. Gratulujemy Uczestnikom. Dziękujemy Rodzicom, Sponsorom a także Starostwu Powiatowemu w Nysie za wsparcie. Bardzo dziękujemy TKKF Metalowiec w Nysie za nieodpłatne udostępnienie kortów "Stal"
Klasyfikacja końcowa w załączniku.