Aktualności

środa, 30 październik 2019 21:14

Warsztaty w Klubie Break w Warszawie

5 października 2019r w Klubie Tenisowym Break w Warszawie odbyły się interesujące warsztaty szkoleniowe dotyczące programu Tenis 10, a konkretnie treningów z dziećmi na pomarańczowej piłce. Rewelacyjni Prowadzący szkolenie- Karolina Wałęsa oraz Jacek Multan podzielili się z uczestnikami swoją obszerną wiedzą, a także w ciekawy sposób zachęcili nas do wspólnej pracy, a zarazem zabawy. Warto było... Zbieranie znaczników - HIT szkolenia już zostało wdrożone na naszych treningach.

Czytany 516 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2021 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.