Aktualności

niedziela, 25 kwiecień 2021 17:44

III miejsce w deblu w Halowych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w kategorii dziewcząt do lat 12

Dnia 24 kwietnia 2021 roku na hali tenisowej Winner Tennis w Strzelcach Opolskich odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Dziewcząt do lat 12. W turnieju startowało osiem zawodniczek z opolskich klubów tenisowych, m.in.: Winner Tennis Strzelce Opolskie, Grand Park Kup oraz UKS Nyska Szkoła Tenisa. Zarówno singiel, jak i debel rozgrywany był systemem pucharowym do dwóch wygranych setów (przy stanie 1:1 super tiebreak do 10 pkt.). Zawodniczki naszego Klubu zajęły III miejsce w turnieju deblowym. W rywalizacji indywidualnej Karina Puczkowska po zaciętym meczu uległa w super tiebreaku Dominice Przystalskiej, natomiast Marcela Miszkiewicz przegrała z wicemistrzynią Województwa: Natalią Zabłocką. Zwyciężczynią turnieju została Maja Wojciechowska z miejscowego klubu, która w parze z Marią Urbańczyk wygrała również turniej deblowy. Sędzią głównym turnieju był Pan Józef Poteralski z Zabrza. Inicjatorem Turnieju był Prezes Opolskiego Związku Tenisowego Pan Artur Wojciechowski ze Strzelec Opolskich (Klub Winner Tennis).

Dla naszych dziesięciolatek debiut w WTK i rywalizacja z dwunastolatkami twardą piłką na całym korcie była dużym wyzwaniem. Gratulujemy tenisowej postawy! Zgłoszenie i udział zawodniczek naszego klubu w imprezie tenisowej tej rangi traktujemy jako kolejny, ważny krok w rozwoju UKS Nyskiej Szkoły Tenisa.

 

 

Czytany 760 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.