Aktualności

wtorek, 18 maj 2021 08:35

Nasi młodzi tenisiści na podium w Opolu

 Czwórka tenisistów UKS Nyska Szkoła Tenisa 16 maja 2021 roku wystartowało na pierwszym z cyklu Turnieju Opolski Wielki Szlem. Turniej odbył się na obiekcie tenisowym Opoltenis w Opolu i został zorganizowany przez Malwinę Wójciak z Fundacji Tenis Prószków. W Opolskim Wielkim Szlemie wzięło udział 59 tenisistów z opolskich i śląskich klubów tenisowych. Po zaciętych i pełnych tenisowych wrażeń meczach Zosia, Marcelka Michał i Oskar przywieźli ze stolicy województwa pamiątkowe puchary i medale: 

- III miejsce Zofia Miszkiewicz - piłka czerwona;

- II miejsce Marcela Miszkiewicz - piłka pomarańczowa, III miejsce Marcela Miszkiewicz piłka zielona;

- II miejsce Oskar Śliwiński - piłka zielona;

- III miejsce Michał Kamienik - piłka zielona.

Gratulujemy tenisowych sukcesów i dziękujemy za zaproszenie do Opola Fundacji Tenis Prószków. 

 

 

Czytany 558 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2023 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.