Aktualności

środa, 28 lipiec 2021 17:57

Mistrzostwa Nysy w Tenisie o Puchar Burmistrza START

   27 lipca na kortach Stali w Nysie przy ulicy Kraszewskiego odbyły się Mistrzostwa Nysy w Tenisie o Puchar Burmistrza dla Dzieci i Młodzieży - START.  Współorganizatorem Turnieju była Gmina Nysa. W Turnieju startowało 14 młodych tenisistów w trzech kategoriach wiekowych.

Zwycięzcą turnieju w piłce pomarańczowej został Adam Chudy (gra na cały kort systemem każdy z każdym 1 set), w piłce czerwonej Jakub Zawora (gra na dwa kara - systemem każdy z każdym - tiebreak do 10 pkt), natomiast w piłce z gąbki Emilia Zimmerman (gra na jedno karo- tiebreak do 9 pkt). Wyniki turnieju w załączniku.

Młodzi tenisiści spisali się dzielnie, a o zwycięstwie w turnieju niejednokrotnie decydowały gemy, a nawet punkty.

Fundatorami pucharów (miejsca: I,II,III w każdej kategorii) oraz pamiątkowych medali i dyplomów (otrzymał je każdy z uczestników) była Gmina Nysa. Wszyscy tenisiści zostali nagrodzeni grami planszowymi ufundowanymi przez Firmę BIOAGRA.

Gratulujemy Młodym Adeptom Białego Sportu sportowej rywalizacji. Dziękujemy Gminie Nysa oraz Firmie BIOAGRA za nagrody. Dziękujemy NTKF Matalowiec za bezpłatne udostępnienie kortów. 

Kolejny Turniej, tym razem w kategorii OPEN odbędzie się 27 sierpnia również na kortach Stali w Nysie. Zapraszamy.

Czytany 948 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2023 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.