Aktualności

środa, 03 maj 2023 12:41

Zimowa Młodzieżowa Liga Tenisa

Przez cała zimę w sezonie 2022/23 nasi tenisiści w skladzie: Marcelka Miszkiewicz, Karina Puczkowska, Adaś Chudy, Michał Kamienik, Oskar Śliwiński rozgrywali mecze w ramach Zimowej Ligi Tenisa. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów systemem "każdy z każdym". W przypadku stanu 1:1 w setach - o zwycięstwie decydował super tiebreak. O zaciętości i chęci wygranej każdego meczu świadczy fakt, że takich super tiebreaków w tym turnieju było naprawdę sporo. Turniej odbył się na korcie krytym przy ulicy Nowowiejskiej, dzięki gościnności Pana Piotra Soji. Brawo Młodzi Tenisiści. 

Czytany 405 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.