Aktualności

poniedziałek, 19 czerwiec 2023 06:56

Rekordowa ilość uczestników na Nyskim Roland Garros

      

               17 czerwca na kortach Stali w Nysie przy ulicy Kraszewskiego odbył się drugi w tym roku Turniej dla dzieci i młodzieży z cyklu Nyski Wielki Szlem o Puchar Starosty organizowany przez UKS Nyską Szkołę Tenisa. Ponad 40 dzieci w różnym wieku rywalizowały w pięciu kategoriach i grały piłkami o zróżnicowanej kompresji, zgodnie z zasadami PZT. Na sobotnim turnieju gościliśmy młodych tenisistów z Nysy, Powiatu Nyskiego, Kielc, Kędzierzyna - Kożla, Opola,Paczkowa i Głuchołaz. Wszystkie mecze były zacięte, a o wyjściu z grupy do ćwierćfinału lub półfinału niejednokrotnie decydował jeden zwycięski gem.

Korty nieodpłatnie udostępnił NTKKF Metalowiec. Słodkie upominki przygotowała Firma BIOAGRA

Dziękujemy!!!!!

 

Czytany 585 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2023 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.