Aktualności

sobota, 01 lipiec 2023 13:26

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Nysy

                    Dnia 30 czerwca na kortach "STALI", przy ulicy Kraszewskiego w Nysie odbył się Turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Nysy z okazji rozpoczęcia wakacji dla dzieci i młodzieży. Organizatorem turnieju był UKS Nyska Szkoła Tenisa, natomiast współorganizatorem Gmina Nysa.  

W turnieju wzięło udział 35 uczestników. Rozegrano 65 meczów w sześciu kategoriach.

Grupa najmłodsza, dziewczynki – piłka czerwona - system każdy z każdym: 1. Maja Wasylewicz (UKS NST); 2.Iga Puczkowska (UKS NST);  3. Marysia Larysz (UKS NST); Maja Balcerzak (Głuchołazy); Lena Żak (UKS NST); Emilka Zimmerman (UKS NST). Miejsca I – III puchary.

Grupa najmłodsza, chłopcy – piłka czerwona - system każdy z każdym: 1. Maks Natkański (UKS NST); 2.Aluś Kamuda (UKS NST); 3. Franiu Kamuda (UKS NST); Dominik Augustyński (Głuchołazy); Piotr Zimmerman (UKS NST); Wojciech Nowak (UKS NST). Miejsca I – III puchary.

Grupa szkoła podstawowa – piłka pomarańczowa - system każdy z każdym – 3 grupy, następnie ćwierćfinał, półfinał, finał – system pucharowy: 1.Zosia Miszkiewicz (UKS NST); 2. Tosia Komorowska (UKS NST) 3. Emilka Sinicka (UKS NST); Natalka Jankiewicz (UKS NST); Adaś Osiadły (UKS NST); Lena Majcher (UKS NST); Maja Natkańska (UKS NST); Lena Kosturska (UKS NST);  Łukasz Kaniewski (UKS NST); Milena Podedworna (Kędzierzyn Koźle); Oliwia Miler (Kędzierzyn – Koźle). Miejsca I – III puchary.

Grupa szkoła podstawowa -piłka zielona: - system każdy z każdym - 1.Szymon Dąbrowski (UKS NST); 2. Antoś Kozieł (Kielce); 3. Kuba Zawora (UKS NST); Emilka Lichowicz (Opole). Miejsca I – III puchary.

Grupa dziewczęta – twarda piłka - system każdy z każdym: 1.Karinka Puczkowska (UKS NST). 2. Marcelka Miszkiewicz (UKS NST). 3. Liliana Sala (Górnik Bytom);  Miejsca I – III puchary.

Grupa chłopcy –- twarda piłka: - system każdy z każdym 1.Michał Kamienik (UKS NST); 2. Oskar Śliwiński (UKS NST);  3. Gustavo Lipiński  (Orlando). 5.Adaś Chudy (UKS NST); Miejsca I – III puchary.

Cieszy duże zainteresowanie tenisowymi turniejami dla dzieci i młodzieży w naszym mieście. Cieszy również zaangażowanie Młodych Tenisistów oraz towarzyszących Im Bliskich. Dziękujemy za udział i pomoc. Do zobaczenia na kolejnym naszym turnieju.

Gmina Nysa, ufundowała puchary, medale, piłki i pamiątkowe dyplomy dla uczestników.

Korty bezpłatnie udostępniło NTKKF Metalowiec. 

 

 

Czytany 642 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.