Aktualności

środa, 06 wrzesień 2023 09:25

Nyski Wielki Szlem o Puchar Starosty 2023. Podsumowanie cyklu.

                                         

 

Podsumowanie cyklu turniejów Nyski Wielki Szlem o Puchar Starosty 2023: 

Organizator: UKS Nyska Szkoła Tenisa

Współorganizator: Starostwo Powiatowe w Nysie

Piłka czerwona dziewczynki: 1. Iga Puczkowska (UKS NST), 2. Maja Wasylewicz (UKS NST), 3. Maja Balcerzak (UKS NST), 4. Emilka Zimmerman (UKS NST), 5. Natalka Nowacka (UKS NST), 

Piłka czerwona chłopcy: 1. Maks Natkański (UKS NST), 2. Szymon Dembiec (Nysa), 3. Jasiu Sieradzki (UKS NST), 4. Dominik Augustyniak (Głuchołazy), 5. Franiu Kamuda (UKS NST), 5. Aluś Kamuda (UKS NST), 6. Wojtek Nowak (UKS NST), 7. Piotr Zimmerman (UKS NST).

Piłka pomarańczowa młodsza grupa: 1. Adaś Osiadły (UKS NST), 2. Natalka Jankiewicz (UKS NST), 3. Lena Szpitalna (UKS NST), 4z. Lena Kosturska (UKS NST), 5. Maja Natkańska (UKS NST), 5. Marysia Grabowska (UKS NST), 6. Lena Majcher (UKS NST), Szymon Dembiec, Aluś Kamuda p.k. 

Piłka pomarańczowa starsza grupa: 1. Tosia Komorowska (UKS NST), 2. Milena Podedworna (Kędzierzyn - Koźle), 3. Klara Słodkowska (UKS NST), 4. Oliwia Miler (Kędzierzyn - Koźle), 4. Amelka Bandurka (UKS NST), 5. Wiktor Ułasowicz (UKS NST), 6. Tosia Duraj, p.k. ; Szymon Dembiec (Nysa), Natalka Jankiewicz (UKS NST ), Lena Szpitalna (UKS NST).

Piłka zielona: 1. Antoś Kozieł (Kielce), 2. Kuba Zawora (UKS NST) 3. Zosia Miszkiewicz (UKS NST), 3. Szymon Dąbrowski (UKS NST), 4. Gabrysia Komorowska (UKS NST), 4 Wojciech Sowiński (Nysa), 5. Emilka Lichowicz (Opole), 6. Szymon Hoffman (UKS NST) 6. Jakub Dereń (UKS NST), 

Piłka żółta dziewczynki: 1. Karinka Puczkowska (UKS NST), 2. Marcelka Miszkiewicz (UKS NST), 3. Liliana Sala (UKS NST), 4.Tonia Kormanek (Górnik Bytom);

Piłka żółta chłopcy: 1. Oskar Śliwiński (UKS NST), 2. Michał Kamienik (UKS NST), 3. Mateusz Bartyla (Opole), 4. Ada Chudy, 5. Franciszek Duraj (Opole), 6. Jakub Springer (Wrocław), 6. Jakub Gromuł (Nysa), 6. Jan Przystał (Nysa).

Nagrody dla Uczestników: Firma BIOAGRA,

Nieodpłatne udostępnienie kortów: NTKKF Metalowiec

Dziękujemy wszystkim Miłośnikom Tenisa w Nysie. Do zobaczenia za rok!

 

 

 

Czytany 1103 razy

Najnowsze wiadomości


 


 

KONTAKT

Zapraszamy na korty !

 

500-045-836

Szkoła Niepubliczna
im. Jerzego Kozarzewskiego
ul. Kościuszki 9, 48-300 Nysa 

   

 

  

 

 

 

© 2024 Nyska Szkoła Tenisa. All Rights Reserved.